وبلاگ اچ دی پی

بازارهای کریپتوکارنسی شاهد افت کم اما مداوم هستند

جمعه، 9 نوامبر: بازارهای کریپتوکارنسی همچنان در حال افت هستند،تقریبا تمام کریپتوکارنسی های بزرگ، کاهش داشته اند.

 

بیتکوین(BTC) فقط  1 درصد کاهش پیدا کرده است و در زمان نوشتن این مقاله حدود 6،340 دلار معامله می شود. پس از یک دوره ثبات طولانی مدت، سکه های بزرگ شاهد یک رشد کوتاه مدت قیمت از اواخر روز 7 نوامبر بودند.بیتکوین توانسته نمودار هفتگی خود را اصلاح کند،به طوری که تقریبا هیچ تغییری در قیمت در زمان نوشتن این مقاله مشاهده نمیشود،اما بیتکوین در ماه،  3.6 درصد افت کرده است.

نمودار قیمت 7 روزه بیتکوین. منبع: شاخص قیمت بیت کوین Cointelegraph

 

Jeff Garzik – که از او به عنوان “سومین مشارکت کننده بزرگ” بیتکوین و یکی از همکاران اصلی ساتوشی ناکاموتو خالق بیتکوین یاد می شود – امروز در  مصاحبه ای عنوان کرد که:

“بیتکوین برای پرداخت های با حجم زیاد ساخته نشده است، چیزی  که ما درروزهای اولیه به آن فکر میکردیم :  پذیرش بیت کوین توسط فروشندگان بود. اما در سمت دیگر یعنی حفظ ارزش، بدون شک، موفقیت کسب کرده است. ”

بزرگترین آلت کوین، اتریوم(ETH) پس از اندکی کاهش تقریبا بیش از یک درصد 211 دلار معامله شد. در مقایسه با بیت کوین، اتریوم در این هفته یک حرکت صعودی به $ 220  داشت و از آن زمان تا کنون متداوم کاهش یافته است.

با این وجود، در این هفته، این ارز دیجیتال 6 درصد سود، و در ماه حدود 7.2 درصد کاهش داشته است.

نمودار قیمت 7 روزه اتریوم. منبع:شاخص قیمت اتریوم Cointelegraph

اکثر 10 سکه اول در CoinMarketCap در محدوده 1 تا 4 درصد کاهش داشته اند. بیتکوین کش (BCH) بیشترین افت تقریبا نزدیک به 4 درصد در بین 10 سکه اول داشت و 567 دلار معامله شد.دلیل دیگر برای افت بیتکوین کش اختلافات پیش آمده برای هارد فورک آن در 15 نوامبر می باشد که همچنان در حال تقسیم جامعه آن است. کاردانو (ADA)  3.19 درصد کاهش اشت که بالاتر از میانگین افت تمامی سکه ها بود و در نهایت $ 0.074 معامله شد.ریپل (XRP) و استلار (XLM) تنها  سکه های بودند که طول 24 ساعت گذشته 1 درصد رشد داشته اند .

 

بیست سکه اول از نظر حجم سرمایه بازار تقریبا کاهش یافته اند،به استثنا  (ZEC) زی(زد) کش، که با 3.5 درصد افزایش به حدود 133 دلار رسید. سایر سکه ها،افت کمتراز 4 درصد داشته اند. وی چین (VEC) و دش (DASH)   به ترتیب با  3.9 و 3.47 درصد افت بیشترین میزان کاهش را تجربه کردند.

کل سرمایه بازار کریپتوکارنسی تقریبا  212.5 میلیارد دلار در زمان نوشتن این مقاله است، که در طول هفته از بیشترین میزان خود یعنی 220.7 میلیارد دلار در روز 7 نوامبر کاهش یافته است.

نمودار 7 روزه  کل  سرمایه بازار از CoinMarketCap

 

دیگر اخبار مهم در این هفته، بلاکچین استارتاپ Kaleido که از ConsenSys پشتیبانی می کند، و Amazon Web Services (AWS) یک پلت فرم راه اندازی کرده اند  که به شرکت ها اجازه استفاده از راه حل های بلاکچینی بدون هیچ مشکلی را می دهد. این پلتفرم با نام تجاری Kaleido Marketplace ،می تواند “80 درصد از کدهای سفارشی  مورد نیاز برای ساخت یک پروژه بلاک چینی را حذف کند.

در آسیا، رگولاتور نظارت تایلند  “حداقل” یکی از “پورتال”های ارائه سکه اولیه (ICO) برای انجام روال قانونی در ماه جاری تایید کرده است،که ممکن است به زودی در دسامبر شروع شود.

 

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out