وبلاگ اچ دی پی

تحلیل قیمتی بیتکوین،ریپل،اتریوم 23 نوامبر

آیا سقوط قیمت ها نشان می دهد که پایه و اساس یک کلاس دارایی مشکل دارد؟ در بسیاری از موارد، این معنی را  می دهد اما بازار معمولا در مورد فناوری های نوظهور هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت اشتباه می کند.در ماه مه سال 1997، قیمت سهام  آمازون به 18 دلار رسید. در کوتاه مدت تا دسامبر 1998 به 300 دلار افزایش یافت و پس از انفجار حباب dotcom به 6 دلار رسید. در آن لحظه، بازار به شدت پتانسیل آن دست کم گرفت و مخالفان  خود را پیروز می دیدند. با این حال، آمازون دومین شرکت در تاریخ شد که به یک تریلیون دلار بازار سرمایه دست یافته است.

Vinny Lingham کارآفرین بلاکچین و مشاور صنعتی، به Cointelegraph گفت: ”  در مسیر توسعه شرکت های نو ظهور تغییرات  می تواند بیش از یک بار اتفاق بیافتد ، دچار تنش شود تا ارزش اون کسب و کار مشخص گردد.” فقط به علت اینکه  قیمت ها سقوط کرده است ،یک کلاس دارایی به انتهای خط نمی رسد .

 

BTC/USD

طی سقوط آبشاری، سطوح حمایتی نادیده گرفته میشود و پیش بینی کف مشکل خواهد شد . بازگشت معمولا  1 تا 3 روز طول میکشد. بیت کوین تلاش کرد تا در 21 نوامبر بهبود پیدا کند اما در قیمت 4،799.74 دلار ناکام ماند.

پس از آن، BTC / USD روند نزولی خود را ادامه داد. هر دو میانگین متحرک شیب دارند و RSI در اعماق بخش فروش است. این نشان می دهد که فروشندگان بازار را در دست دارند.یک حمایت فوری در 4100 دلار است که در زیر آن سقوط می تواند به 3500 تا 3000 دلار برسد.

هر تلاش برای ریکاوری با مقاومت زیاد در خط روند نزولی و 5000 دلار مواجه خواهد شد. اگرچه ما می توانیم از سقوط فعلی برای خرید استفاده کنیم، اما اعتقاد داریم که معامله گران باید قبل از شروع هر گونه موقعیت طولانی مدت دست نگه دارند.

XRP/USD

Ripple خط روند صعودی را از بین برده است، که نشان می دهد تحت تاثیر احساسات منفی قرار دارد. با این حال،  به خوبی بالاتر از  پایین ترین حد خود است، که عملکرد بسیار عالی می باشد.

میانگین های متحرک در حال کاهش می باشند و RSI پایین تر از 40 قرار دارد که نشان می دهد که عرضه بیشتر از تقاضا می باشد.حمایت بعدی در، 0.37185 دلار و در زیر آن، 0.26913 دلار قرار دارد.  XRP / USD قبل از قرارگیری در خط روند صعودی در یک نقطه ثابت میشود. در حال حاضر بهتر است که در حاشیه قرار بگیریم.

 

ETH/USD

اتریوم خریدارانی در سطوح بالاتر پیدا نمی کند. باز گشت در 141.91 دلار متوقف شد که نشان می دهد از خرید حمایت نمی شود.

در حال حاضر،کاهش دهنده ها تلاش می کنند تا افت به سطح حمایت بعدی یعنی 110 دلار برسد. اگرچه  در بازار ها هر چیزی ممکن است، اما معتقدیم که سطوح فروش بیش از حد در RSI به احتمال زیاد باز گردانده می شود. ما خرید را توصیه نمیکنیم، از این رو، قبل از هرگونه معامله باید منتظر یک الگوی خرید جدید خرید باشیم.در سمت صعود، ETH / USD با مقائمت سخت در  167.32 دلار مواجه خواهد شد. EMA 20 روز نیز به این سطح نزدیک است، و باعث می شود که مقاومت حساسی در برابر افزایش دهنده ها باشد.

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out