وبلاگ اچ دی پی

اتریوم (ETH) به کمتر از 100 دلار افت نمی کند

نمودار ETH / USD (1W)

 

اتریوم (ETH) به زیر 100 دلار سقوط نمیکند، زیرا احتمال دارد که از کنترل خارج شود. اکثر مردم برای خرید، 100 دلار را به عنوان قیمت ایده آل در ذهن خود دارند. ETH / USD به 101 دلار رسید، اما در مواردی مانند این، مردم به طور ناگهانی هر دلار و سنت را حساب میکنند. اما بازار به اعدادی مثل این اهمیتی نمی دهد؛ بلکه  به سطوح حمایت و مقاومت معین توجه می کند. اگر قیمت پایین تر از 100 دلار بیاید، احتمالا تا نزدیکی 50 دلار می رود که باعث می شود خیلی طولانی تر از قبل بهبود یابد.

کسانی که صعود سال گذشته را دیده اند، منتظر افت قیمت ها تا سطح فعلی بوده اند. در حقیقت، آنها کار فروش با احساس ترس را تسهیل کردند و در حال انتظار برای کاهش قیمت به سطح مشخص هستند تا سکه هایی خود را خریداری کنند. برای بسیاری از آنها مهم نیست که قیمت به 100 دلار و یا 20 دلار کاهش پیدا کند، زیرا فکر می کنند که قرار است قیمت ها به شدت اوج بگیرند. واقعیت این است که این نوع تفکر دور از حقیقت نیست. بیشتر سرمایه گذاران ضعیف در طی آخرین صعود وارد بازار شدند.

نمودار ETH / BTC (1W)

 

 

چرخه کامل  اتریوم (ETH) شامل یک فرازو نشیب سریع نیست. در حقیقت،فراز و نشیب بخش های هیجان انگیز چرخه هستند. بخش های خسته کننده این چرخه در بین این دو قرار دارند که سال ها طول می کشد تا تکمیل شود. در حقیقت زمانی است که قیمت اغلب در طرفین یا در محدوده بسیار تنگاتنگی قرار دارد. هر گونه حمایتی که بتوانیم بشکنیم  تبدیل به یک مقاومت دیگر می شود که شکستن آن برای بار دیگر خیلی دشوار می شود. قیمت در حال حاضر در یکی از بهترین نقاط از نظر ریسک / پاداش بوده است.

 

سرمایه گذاران در  حال جمع آوری این ارز هستند و احتمالا در بلند مدت سود خواهد داشت . با این حال، سرمایه گذاران زیرک به زودی  خواهند فهمید که قیمت به بالاترین سطح ممکن نمی رسد. زیبایی تصحیح بازار این است که سکه ها را از ضعیف تر ها می گیرد و آنها را به قدرتمندان می دهد.  یک سرمایه گذار ضعیف ممکن است در FOMO یا FUD خرید یا فروش کند،اما یک سرمای گذار قوی می خرد و پس از بررسی دقیق و تنها در زمان مناسب به فروش می رساند. این چرخه بازار دائما تکرار می شود.

 

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out