وبلاگ اچ دی پی

Novogratz انتظار نداریم که قیمت بیتکوین بیشتر از این افت کند

Mike Novogratz، شریک اسبق Goldman Sachs و بنیانگذار Galaxy Digital طی مصاحبه ای با بلوبرگ در 18 دسامبر گفت: قیمت بیت کوین (BTC) بیشتر از این کاهش نمی یابد. Novogratz در سخنرانی تلویزیون بلومبرگ اظهار داشت که علیرغم افت قیمت اخیر بازار، قیمت بیتکوین  کاهش بیشتری نخواهد داشت. Novogratz پیش بینی کرد که قیمت بیتکوین بین 3000 تا 6000 دلار قابل پیش بینی است.

Novogratz در ادامه گفت که محیط معاملات ماکرو جالب تر از بازار دارایی های دیجیتال است.

“ما در حال ورود به عصر ماکرو هستیم. ماکرو برای سالها  خسته کننده و کریپتو واقعا هیجان انگیز بود که در حال حاضر دیگر اینطور نیست.”

این سرمایه گذار همچنین اظهار داشت که او تقریبا مطمئن است که بیت کوین فروشگاه ثروت دیجیتال می باشد. به نظر Novogratz، در آینده نزدیک بسیاری از چیزها  مانند مشارکت ها، بودجه، صندوق های مالی توکن خواهند شد.

اوایل ماه دسامبر، Novogratz عملکرد بازار کریپتوکارنسی  را با «کلینیک ترک متادون» مقایسه کرد. او مشخصه رشد نمایی بیتکوین را  در اواخر سال 2017  به ماده مخدر شباهت داد که در حال حاضر معامله گران به شدت آن نیاز دارند. او هم چنین عنوان کرد که  بازار با “بدبینی” و “ترس” عجین شده است،و اکثریت مردم انتظار دارند که کریپتوکارنسی  پیشتاز به صفر برسد. ماه نوامبر Novogratz بیان کرده بود که بازار کریپتوکارنسی در سال آتی بر خواهد گشت. Novogratz پیش بینی کرد که موسسات مالی در سه ماه اول سال آینده شروع به سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی ها خواهند کرد.

 

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out