وبلاگ اچ دی پی

Jimmy Song غیر متمرکز بودن کلید اصلی موفقیت بیتکوین نسبت به آلت کوین هاست

دیدگاه ها نسبت به بیتکوین (BTC) در مقابل آلت کوین ها در سال 2018 برای همیشه تغییر کرد. Jimmy Song  توسعه دهنده بیتکوین این موضوع را  31 دسامبر در یک پست عنوان کرد.

Song یکی از مدافعان بزرگ ارزش های غیرمتمرکز بودن بیتکوین و همچنین یک مفسر در رسانه های اجتماعی است. او عنوان کرد  که سال گذشته “[…] هر چه  که افزایش دهندگان بیتکوین می گفتند را نشان داد”.

وی افزود: “بیتکوین متفاوت است، زیرا غیر متمرکز است”.

“مزایای غیر متمرکز بودن اغلب در نظر گرفته نمیشود، اما واقعا مفید هستند.”

یکی از منابع، بازار ارائه اولیه سکه  (ICO)در سال 2018   را مورد انتقاد قرار داد، Song اشاره کرد که مقدار زیادی پول توسط پروژه ها جمع شد اما تعداد کمی راه اندازی گردید و تعداد کمتری  محصولی که بازار نیاز داشت را تحویل داد. او ادامه داد: ناسازگاری میان جمع آوری پول و موفقیت محصول به علت  متمرکز بودن عمیات است.

“آنچه که ما در سال 2018 شاهد آن بودیم این است که داشتن توسعه دهندگان  بسیار زیاد مهم نیست،  تولید چیزی که  بازار می خواهد مهم است. بیتکوین خود را با ویژگی هایی کاربردی برجسته کرد برخلاف بسیاری از آلت کوین های بی فایده . “

Song  آگور Augur را  بعنوان یکی از مثال های موفقیت آمیز فضای ICO نام برد. در حالیکه این پلتفرم به طور متوسط تنها 25 کاربر در روز دارد اما  3.65 میلیون دلار ارزش کل بازار این پلاتفرم است.

چشم انداز ICOها  برخلاف  پیش بینی های پلت فرم معاملاتی BitMex به سرپرست Arthur Hayes، است. او در هفته گذشته به Cointelegraph گفت که صنعت ICO برای تولد دوباره در 18 ماه آینده تنظیم شده است.در همین حال، Jed McCaleb,، یکی از بنیانگذاران پلت فرم پرداخت آلتکوین استلار (XLM)، در مصاحبه اختصاصی خود در روز دوشنبه به یاهو گفت:  موسسات مالی در آینده از بیتکوین استفاده  نخواهند کرد.

 

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out