وبلاگ اچ دی پی

جاستین سان ترون قدرت اینترنت را از فیس بوک، آمازون و گوگل می گیرد

جاستین سان، بنیانگذار و مدیرعامل ترون نشان داد که رویاهای بزرگی برای جهان دارد. او گفت که شبکه خود را برای از بین بردن قدرت اینترنت از دست  غول هایی مانند فیس بوک، گوگل و آمازون آماده کرده است. امروزه هیچ کس به این مدیرعامل شک ندارد، زیرا وعده های گذشته  او ثابت شده است.

در  این مصاحبه، هنگامی که از او پرسیدند که:”افرادی هستند که هنوز نمی دانند کسب و کار شما چیست. می توانید چند کلمه ای در مورد کسب و کارتان بگویید و هدف نهایی کار شما چیست.

“او پاسخ داد که هدف شبکه وی عدم تمرکز بر اینترنت است، با بازگشت به آنچه که در ابتدا ساخته شد، یعنی دادن قدرت آزادی به هر کسی  برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات. و این قدرت توسط غول های اینترنتی مانند فیس بوک، گوگل و آمازون کنترل می شود.

“هدف ما این است که متمرکز نباشیم. این بدان معنی است که ما می خواهیم به دیدگاه  اصلی اینترنت بازگردیم، که به ما این امکان را می داد تا به طور آزادانه اطلاعات خود را به اشتراک بگذاریم. در حال حاضر، این قدرت بیشتر در دستان شرکت های بزرگی مانند فیس بوک، آمازون و گوگل است. “

آقای سان و تیم او به شدت کار کرده اند تا شبکه خود را به عنوان یکی از قوی ترین  اکوسیستم های بلاکچین تشکیل و رشد دهند.

جدیدترین  اقدام  بزرگ  تیم  بهینه سازی BitTorrent  و تبدیل آن به یک ماشین کسب و کار بود که اجازه دانلود و انتقال داده های الکترونیک را  سریعتر و همتا به همتا انجام میدهد.او همچنین اظهار داشت که هدف Tron در سال 2019  ایجاد اعتماد به کریپتو و بلاکچین است.

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out