وبلاگ اچ دی پی

بازار کاهشی بر نرخ سرمایه گذاری تاثیر می گذارد

Jalak Jobanputra،  یکی از شرکای شرکت Future Perfect Ventures عنوان کرد که ریسک سرمایه گذاری به شدت تحت تأثیر بازار کاهشی کریپتوکارنسی قرار دارد.

Jobanputra ادامه داد: “با وجود کاهش حجم معاملات نسبت به سال گذشته، هیچ تعجبی نیست که میزان سرمایه گذاری برخی شرکت ها در فضای دیجیتال کاهش یابد. “گزارش های اخیر نشان می دهد که سهام شرکت Circle  در بازارهای ثانویه 75 درصد کمتر معامله می شود.Jobanputra  در شرکت های مرتبط با کریپتوکارنسی و بلاکچین  مانند Civic و Blockstream سرمایه گذاری کرده است.

در مورد اینکه چرا شرکت او در ارائه اولیه سکه ها (ICOs) سرمایه گذاری نمی کنند از Jobanputra سوال شد، او اظهار داشت که “این مسئله به علت  کاهش  قیمت ها و رکود در بازار های کریتوکارنسی و همچنین دیدگاه تکنولوژی شرکت ها به وجود آمده است. بر اساس تجربه ، تصمیم گرفتم که از بازار ICO بیرون بیایم.

Jobanputra همچنین گفت که شرکت های کریپتوکارنسی در حال بدل شدن به فضای سرمایه گذاری با ریسک شده اند. اگرچه در حال حاضر اکثر منابع مالی VC از  بازارها خارج شده اند. او گفت که  شرکت ها برای باقی ماندن در شرایط موجود باید راه های جدید برای جذب سرمایه بیابند.Future Perfect Ventures  در سال 2014 در نیویورک تاسیس شده است. عمده فعالیت این شرکت سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در مراحل اولیه  شرکت های فن آور، مانند بلاکچین، یادگیری ماشینی و تجزیه و تحلیل داده ها است.

به تازگی، بلومبرگ گزارشی را منتشر کرد که نشان می دهد بین سالهای سقوط بازار از  2018 تا کنون، عرضه صندوق های جدید سرمایه گذاری با ریسک برای اولین بار بیشتر از صندوق های امن در این فضا شده است.  125 صندوق سرمایه گذاری با ریسک جدید کریپتو در سال 2018 ایجاد شده  در حالی که این تعداد برای صندوق امن جدید سرمایه گذاری 115 عدد است.

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out