وبلاگ اچ دی پی

ماینر چینی پیش بینی کرد که بیتکوین به 740 هزار دلار می رسد

Zhu Fa، یکی از بنیانگذاران Poolin، پیش بینی کرد که قیمت بیتکوین (BTC) می تواند به 5 میلیون یوان چین (یعنی 738،000 دلار) برسد. Zhu اشاره کرد: ” اکنون در بازار کاهشی هستیم،”و پیش بینی کرد که در بازار صعودی بعدی، قیمت ها 10تا 20 برابر بیشتر از قیمت های قبل خواهد بود.پیش بینی های کارشناسان از جنبه های مختلف فضای کریپتو نشان می دهد که این صنعت می تواند صعودی و یا  بسیار نزولی باشد. در یک رویداد بلاکچین در آپریل 2018،  سرمایه گذار بزرگ Tim Draper ا اعلام کردند که تا سال 2022 قیمت بیتکوین می تواند به 250،000 دلار برسد.

Barry Silbert، مدیر عامل و بنیانگذارDigital Currency Group و Grayscale Investments، در اوایل این هفته گفت که ارزش بیشتر توکن های دیجیتال “به صفر می رسد.” وی افزود: “تقریبا هر  ICO فقط  برای جمع آوری سرمایه بوده است اما در واقع استفاده ای ندارد. ”

با توجه به BTC.com، پول ماینینگ  Poolin، 10.45 درصد از  شبکه را دارا است. بازار کاهشی حال حاضر برای ماینرها بسیار سخت بوده است. برخی از شرکت های ماینینگ در چین شروع به فروش سخت افزارهای خود به کیلوگرم کرده اند.

پیشتر امروز ماینر کریپتوکارنسی بریتانیا Argo Blockchain، اعلام کرد که تمرکز خود را بر روی  کاهش هزینه ها متمرکز کرده است. Argo ماینینگ به عنوان یک سرویس (MaaS) را تا ماه آپریل متوقف می کند، که احتمالا هزینه های آن را تا 35 درصد کاهش می دهد.

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out