وبلاگ اچ دی پی

معامله گران کریپتو پس از یک هفته ثبات هنوز مردد هستند

بازارهای کریپتوکارنسی بار دیگر یک دوره طولانی ثبات را طی می کنند.بازارها طی هفت روز گذشته هیچ حرکت معنی داری نداشته اند.در 8 فوریه ارزش دارایی های دیجیتال به میزان قابل توجهی افزایش یافت. اما یک هفته بعد، شاهد کاهش هر آنچه بدست آمده بود بودیم و بازارها در محدوده ی کوچکی معامله می شدند.

افزایش قیمت کریپتوکارنسی ها صفر است و قیمت ها در حال طی یک محدوده باریک نزولی هستند

قیمت ارزهای دیجیتال ثابت شده و در یک گوه در حال سقوط گیر افتاده است. کل سرمایه بازار تمام 2000 + کریپتوکارنسی  تقریبا 120 میلیارد دلار است. حجم معاملات کل دنیا هنوز مناسب است. در حال حاضر،قیمت  بیتکوین (BTC)  3635 دلار و ارزش بازار آن حدود 63.7 میلیارد دلار  است. BTC نسبت به هفته گذشته 0.81٪ کاهش یافته است.

10 کریپتوکارنسی برتر 16 فوریه 2019.

اتریوم دومین ارز دیجیتال  حدود 123 دلار معامله می شود.  اتریوم موفق شد که موقعیت دوم را از ریپل (XRP) پس بگیرد.هر لایتکوین (LTC) حدود 43 دلارمعامله میشود که سبب شده این ارز دیجیتال جایگاه چهارم را به دست  آورد. ای او اس (EOS)با 1.5٪ افزایش به 2.83 دلار رسید.

20 کریپتو برتر از نظر ارزش بازار در 16 فوریه 2019.

تحرکات بازار بیتکوین کش (BCH)

قیمت بیتکوین کش (BCH) در آخر این هفته با 0.44 درصد افزایش  122 دلار به ازای هر سکه بوده است.در این بین پنج اکسچنجی که  بیشترین معاملات بیتکوین کش را دارا بودند شامل موارد زیر هستند:

Lbank، Hitbtc، Fcoin، Binance و Upbit.

بیشترین معاملات  BCH در این هفته با ETH و حدود 42.2٪ در روز گذشته بوده است. پس از آن بیشترین درصد معاملات با USDT (30.1٪)، BTC (17.4٪)، USD (4.2٪) و KRW (3.7٪) بوده است. در هفته گذشته، BCH نهمین کریپتو از نظر حجم معاملات  پایین تر از دش و بالاتر از  qtum شد.

نمودار هفت روزه ماه فوریه 2019 بیتکوین کش (BCH).

شاخص های تکنیکال  BCH / USD

با مشاهده نمودار 4 ساعته در Kraken و Bittrex مشخص می شود که تحرک افزایش دهنده های  BCH  صفر شده است. در هفت روز گذشته، مقاومت توانسته قوی تر شود و سبب سخت تر شدن حرکت صعودی شود. SMA بلند مدت 200روزه هنوز بالاتر از SMA کوتاه مدت 100 روزه است.که نشان می دهد مسیر نزولی کمترین مقاومت را دارد. گرچه  به نظر می رسد که در آینده نزدیک دو میانگین متحرک همگرا شوند، مگر اینکه تغییرات بزرگی در انتظار باشد.

نمودار 4 ساعته BCH / USD در Bittrex  16 فوریه 2019.

با شاخص قدرت نسبی (RSI)، استوکستیک و شاخص MACd می توانیم ۀینده را با توجه به پیشینه پیش بینی کنیم. RSI و سطوح Stochastic oscillator  نمودار 4 ساعته در 48.4 قرار دارند که نشان می دهد معامله گران در حال حاضر محتاط هستند. MACd سیگنال هایی را نشان می دهد که  کاهش دهنده های  BCH در حال خسته شدن هستند و واگرایی MACd معکوس نشان می دهد که ممکن است کف شکل بگیرد و روند بازار در آستانه تغییرباشد. سفارش ها نشان می دهد مقاومت ضعیفی بین نقطه فعلی و قیمت بالای 150 دلار می باشد.

معامله گران همچنان منتظر حرکت صعودی بعدی هستند

صعود هفته پیش قیمت ها سبب خوش بینی بسیاری از معامله گران شد، اما از سویی دیگر برخی فکر می کنند که این حرکت جعلی  بوده است. یکی از معامله گران با نام “Financial Survivalism” در توییتر  عنوان کرد که معتقد است  قیمت BTC قبل از صعود بی سابقه اش می تواند به میزان قابل توجهی کاهش یابد.این معامله گر عقیده دارده BTC می تواند قبل از پرش به 10،000 دلار به $ 1،165 کاهش یابد.

جریان پول اسکناس به کریپتو 16 فوریه 2019.

علاوه بر این، Zhu Fa، بنیانگذار Poolin معتقد است که قیمت BTC  10تا 20 برابر بیشتر از بیشترین قیمت پیشین خود یعنی 20،000 دلار خواهد شد. بنیانگذار شرکت Poolin معتقد است که BTC بین 70،000 تا 5 میلیون یوان (738،000 دلار) قیمت خواهد داشت. معامله گران دیگر همچنین معتقدند که حرکت صعودی بزرگ بعدی بزرگترین رویداد  خواهد بود و سالهای پس از آن، اقتصاد کریپتو رشد بسیار کندتر خواهد داشت.

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out