وبلاگ اچ دی پی

قیمت بیتکوین از 3800 دلار رد شد،اما آیا این بهبودی دائمی است؟

قیمت بیتکوین پس از سقوط روز یکشنبه، روز دوشنبه را با اندکی بهبودی آغاز کرد، اما سرمایه گذاران  نباید امیدوار باشند.

بیتکوین (BTC / USD) طی روز با رشد 1 درصدی  تا حدود 3،861 دلار افزایش یافت. روز یکشنبه، این ارز طی 9 ساعت حدود 10 درصد کاهش یافت. پس از رسیدن به حداقل قیمت $ 3،721، به سمت بالا حرکت کرد. در همین لحظه، بازار بیتکوین حجم روزانه و نوسان کمی را نشان  میدهد، بنابراین کاهش قیمت دیگری دور از انتظار نیست.

قیمت بیتکوین با مقاومت بزرگی در 4200 دلار  مواجه شد

در اواخر نوامبر 2018، قیمت بیتکوین زیر 6،000 دلار رفت. این ارز دیجیتال اولین اصلاح  خود را در 23 نوامبر انجام داد که از 3،453 دلار به 4،419 دلار رسید. با این حال، هر زمان که  به نزدیکی این منطقه مقاومت می رسد، برمیگردد.

قیمت روزانه بیتکوین – منبع: COINBASE، TRADINGVIEW.COM

BTC / USD در حرکت صعودی خود تلاش کرده تا از پنج منطقه مقاومت عبور کند. می توانیم ببینیم که میانگین متحرک 50 دوره ای (منحنی آبی بالا) نیز تلاش های صعودی را محدود کرده است. به تازگی، بیتکوین بالاتر از میانگین متحرک به طور موقت  افزایش یافته است. با این وجود با منطقه ی “مقاومت” مواجه شد که مانع از ادامه حرکت گردید.

پس از واگرایی نزولی در این منطقه، بیتکوین به سمت EMA 50 دوره ای رفت. به طرز شگفت انگیزی، منحنی آبی به جای مقاومت به صورت یک حمایت عمل کرد.در عین حال، اگر بیتکوین در زیر  EMA 50 دوره ای شکسته شود، پس از آن می تواند به 3،551 دلار برسد.

بیتکوین برای کاهش آماده است

قیمت 4 ساعته بیتکوین | منبع: COINBASE، TRADINGVIEW.COM

بیتکوین در حال حاضر در اولین موج یک حرکت نزولی بالقوه است. احتمال دارد که قیمت به سوی منطقه مقاومت بازگردد.احساسات کلی و قیمت در ماه های اخیر نشان می دهد که بیتکوین در بازار کاهشی بلندمدت خواهد بود.

شکست از سطوح حال حاضر تایید خواهد کرد که یک بار دیگر قیمت حمایت را تست خواهد کرد.  این می تواند  یک فرصت عالی برای معامله گران کوتاه مدت باشد.

معامله گران باید بر اساس قیمت بیتکوین  در طول روز استراتژی خود را تعیین کنند

ما مطمئن نیستیم که بازار چگونه رفتار میکند. یک اختلاف در دو طرف عملکرد بعدی قیمت را تعیین خواهد کرد. به طور کلی، با نگاهی به عملکرد بیتکوین در 24 ساعت گذشته، انتظار داریم که جریان اصلاح صعودی ادامه نیابد.

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out