وبلاگ اچ دی پی

تحلیل قیمتی بیتکوین،اتریوم،ریپل،ای او اس،لایتکوین،ترون

تشکیل حداقل قیمت پس از یک بازار کاهشی طولانی مدت،یک پروسه خطی نیست. در بازه های زمانی مختلف، ما شاهد خرید و فروش ناگهانی هستیم، زیرا افزایش دهنده ها و کاهش دهنده ها تلاش می کنند تا برتری داشته باشند.پس از بهبود قیمت، هنگامی که به نظر می رسید کاهش دهنده ها تسلیم شده باشند، ناگهان بازار در عرض چند دقیقه سقوط کرد.

چنین فروش عظیمی همیشه بر اساس اخبار و رویدادهای فاندمنتال نیست. فاکتورهای تکنیکال مانند حصول سود در نزدیکی مقاومت های سخت و شروع موقعیت های کاهشی توسط کاهش دهنده های تهاجمی می توانند چنین سقوطی را به بار آورند.ما انتظار داریم که روند رسیدن به کف دارای نوسان باشد،با این حال تمرکز خود را بر پیشرفت های مثبت فاندمنتال حفظ می کنیم.

پس از ونزوئلا،  روسیه قصد دارد یک  کریپتوکارنسی با پشتوانه نفت ایجاد کند. اوپک همراه با روسیه در حال بررسی گزینه های تسویه حساب معاملات انرژی خود را با کریپتو به جای پترو دلار است. اگر چنین اتفاقی بیفتد، به دیگر بازارهای کریپتو کمک بزرگی خواهد کرد. هنگامی که یک  دولت تکنولوژی بلاکپین را تایید می کند و آن را به رهبران کشورهای دیگر توصیه می کند، نشان می دهد که زمان ورود این تکنولوژی شروع شده است.

BTC/USD

بهبود قیمت بیتکوین (BTC) که از 3،355 دلار آغاز شد، نتوانست بالاتر از مقاومت بحرانی 4،255 دلار برود. کاهش دهنده ها در 25 فوریه وارد شدند و قیمت را به EMA 20 روزه کاهش دادند. خط روند نزولی، که قبلا به عنوان یک مقاومت سخت عمل کرده بود، اکنون یک حمایت قوی است.اگر قیمت از سطح فعلی رد شود، افزایش دهنده ها مجددا تلاش خواهند کرد تا از 4،255 دلار عبور کنند. اگر این حرکت موفقیت آمیز باشد، یک الگوی دو کفه ای شکل میگیرد که دارای هدف  5،273.91 دلار است. معامله گران می توانند موقعیت های افزایشی خود را با  توقف ضرر در حدود 3،236.09 دلار حفظ کنند.

بر خلاف فرض ما، اگر کاهش دهنده ها BTC / USD را زیر خط روند نزولی ببرند، امکان رسیدن به $ 3،355 وجود دارد. اگر این حمایت نتواند شکسته شود، حمایت بعدی در $ 3236.09 خواهد بود.میانگین های متحرک صاف شده اند و RSI نزدیک مرکز است، که نشان می دهد در کوتاه مدت ثبات قیمتی داریم. عملکرد قیمت در چند روز آینده به ما درک بهتر خواهد داد.

ETH/USD

اتریوم(ETH) در  24 فوریه با عبور از مقاومت بالاسری 167.32 دلار، سقوط کرد. امیدواریم که معامله گران  نیمی از موقعیت های افزایشی خود را همانطور که در تحلیل قبل گفته شده بود آزاد کرده باشند.

کاهش قیمت در 24 فوریه، رشد شش روز گذشته را کامل از بین برد.  ETH / USD در حال تلاش برای عبور از حمایت بحرانی 134.5 دلار است. EMA 20 روزه نیز در این محدوده است.

عدم موفقیت در عبور از این سطح،باعث افزایش فروش خواهد شد.در این حالت کاهش به $ 116.30 محتمل خواهد بود. بنابراین، معامله گران می توانند توقف ضرر نیم دیگر موقعیت های خود را بر 125 دلار  نگه دارند. توضیه نمیکنیم که موقعیت ها را در سطوح فعلی ببندید،چرا که  اگر افزایش دهنده ها موفق به دفاع از حمایت شوند،احتمال تلاش دیگری برای شکست 167.32 دلار  وجود خواهد داشت.

XRP/USD

ریپل (XRP) در 23 فوریه، بالای مقاومت بالاسری 0.33108 دلار بسته شد. با این حال، روز بعد،این ارز دیجیتال به زیر هر دو میانگین متحرک سقوط کرد در حال حاضر تلاش می کند که از حمایت $ 0.29282 دفاع کند.

در حال حاضر هر دو میانگین متحرک صاف هستند و RSI کمی بالای 50 است که نشان دهنده تعادل بین خریداران و فروشندگان است. معامله گران می توانند توقف ضرر خود را در 0.27795 دلار نگه دارند.اگر  XRP / USD در سطوح فعلی  حمایت شود، دوباره سعی خواهد کرد که از 0.33108 دلار عبور کند. با این حال، اگر 0.29282 دلار شکسته شود، مکان دارد به حمایت بعدی یعنی 0.27795 دلار برسد.

EOS/USD

EOS در 23 فوریه به هدف  خود یعنی 4.4930 دلار رسید. با این حال، در آن سطح باقی نماند و به سرعت برگشت. سقوط شدید بود، به طوری که آن را به راحتی زیر حمایت 3.8723 دلار برد. ما امیدواریم که معامله گران نیمی از موقعیت های  افزایشی خود را با سود بسته باشند.

در حال حاضر،  EOS / USD در حال تلاش برای  دفاع از حمایت  EMA 20 روزه است که به سمت پایین حرکت می کند. اگر موفق شود، دوباره سعی خواهد کرد تا از 3.8723 دلار عبور کند.با این حال، اگر  از EMA 20 روزه کاهش یابد، می تواند تا SMA 50 روزه کاهش یابد. اگر این حمایت نیز شکسته شود، افت قیمت می تواند به حمایت بحرانی 2.1733 دلار برسد. بنابراین، معامله گران می توانند  توقف ضرر موقعیت های باقی مانده را در 2.90 دلار  نگه دارند.

LTC/USD

لایتکوین (LTC) در 24 فوریه از 53 دلار کاهش یافت. سقوط شدید بود و حمایت 47.246 دلار به سرعت از بین رفت.  امیدواریم که معامله گران  نیمی از موقعیت های  افزایشی  خود را که در تحلیل قبلی  به آن اشاره شده بود بسته باشند.

در حال حاضر افزایش دهنده ها در حال تلاش برای حفظ EMA 20 روزه هستند. در صورتی که موفق شوند، LTC / USD دوباره سعی خواهد کرد تا به 47.2460 دلار افزایش یابد. با این حال، اگر حمایت شکسته شود،این ارز دیجیتال می تواند به SMA 50 روزه سقوط کند. اگر این حمایت نیز شکسته شود، روند به نفع کاهش دهنده ها بر میگردد. از این رو، معامله گران می توانند توقف ضرر موقعیت های باقیمانده خود را در 40 دلار حفظ کنند.هر دو میانگین متحرک مسطح شده اند و RSI کمی پایین تر از 50 است.

TRX/USD

ترون (TRX) در 24 فوریه به مقاومت بالاسری 0.02815521 دلار رسید اما از آن به شدت کاهش یافت. سقوط موجب فعال شدن توقف ضرر موقعیت های افزایشی ما در   0.0230 دلار شد.

در حال حاضر افزایش دهنده ها در حال تلاش هستند تا قیمت را بالاتر از میانگین های متحرک و خط روند نزولی ببرند. در صورتی که موفق شوند،  TRX / USD یک تلاش دیگر  برای عبور از مقاومت بالای سربار انجام خواهد داد.از سوی دیگر، اگر به زیر قیمت 0.02260516 دلاربرودد، می تواند به 0.02113440 دلار و سپس  0.01830000 دلار کاهش یابد. میانگین های متحرک یک  تقاطع نزولی  داشته اند و EMA 20 روزه کاهش یافته است که  نشان می دهد کاهش دهنده ها ها برتری دارند.

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out