وبلاگ اچ دی پی

بازارهای کریپتو پس از سقوط دیروز اندکی بهبود یافتند، پالادیوم بیشترین قیمت جدیدی را ثبت کرد

دوشنبه، 25 فوریه – بازارهای کریپتو مجموعه ای از سیگنال های مختلف را مشاهده کرد. بعضی از سقوط روز 24 فوریه بهبود یافتند،  اما بعضی دیگر همچنان به سمت پایین حرکت می کنند.

بازار از نگاه Coin360

بیتکوین ( BTC) در 24 ساعت گذشته 1.4 درصد افزایش یافت و در زمان نوشتن این مقاله 3،884 دلار معامله می شد. بیتکوین در طول روز نوسان کمی را تجربه کرد، حداقل قیمت آن 3807 دلار، و حداکثر قیمت آن 3912 دلار بود.در نمودار هفتگی، بیتکوین کمتر از یک درصد کاهش یافته است.

نمودار قیمت 7 روزه بیتکوین. منبع: CoinMarketCap

اوایل امروز، وارن بافت مدیر عامل Berkshire Hathaway، “بیتکوین” را “توهم” توصیف کرد و گفت که فقط “شارلاتانها” جذب آن می شوند. او گفت: “شما می توانید آن را تمام روز تماشا کنید واما بیتکوین یا چیزی شبیه آن بیرون نمی آید. ”

اتریوم (ETH) تقریبا 1 درصد افزایش یافت و در زمان  نوشتن این مقاله حدود 140 دلار معامله می شد. این ارز دیجیتال  نوسان کمی داشت، بالاترین قیمت  142 دلار و کمترین قیمت 135 دلار بود.

نمودار قیمت 7 روزه اتریوم. منبع: CoinMarketCap

ریپل (XRP)  8 درصد  در زمان نوشتن این مقاله افزایش داشته و حدود 0.327 دلار معامله می شود. در نمودار هفتگی  XRP 1.47 درصد افزایش یافته است.

Coinbase Pro، پلت فرم ارائه دهنده  خدمات معاملات حرفه ای  و والت کریپتو، پشتیبانی از ریپل XRP را آغاز کرده است. معامله کامل XRP برای مشتریان  ایالات متحده، کانادا، اتحادیه اروپا، انگلستان، سنگاپور و استرالیا در دسترس خواهد بود.

نمودار قيمت 7 روزه ريپل. منبع: CoinMarketCap

در بین 20 کریتوکارنسی اول، بیتکوین اس وی (BSV)  بیشترین افزایش را حدود 9.75 درصد داشت ودر زمان نوشتن این مقاله  67.62 دلار معامله میشد. بالاترین قیمت این سکه در طول روز  71.68 دلار و حداقل قیمت آن 65.10 دلار بوده است.

نمودار قیمت روزانه بیت کوین اس وی . منبع: CoinMarketCap

سرمایه کل بازار  در حال حاضر حدود 131.6 میلیارد دلار می باشد که در مقایسه با مقدار هفته گذشته  143.7 میلیارد دلار در 23 فوریه ،کاهش یافته است.

نمودار 7 روزه کل سرمایه گذاری بازار

به تازگی یک هکر ناشناس موفق به جابجایی 2.09 میلیون EOS (7.7 میلیون دلار) از یک حساب هک شده به علت بروزرسانی نامشخص توسط یک تولیدکننده بلوک EOS (BP) شده است. تیم امنیتی اکسچنچ Huobi – با استفاده از داده های لیست سیاه EOS Core Arbitration Forum (ECAF) متوجه شد که  دارایی هایی اکانت های لیست سیاه EOS به حساب های Huobi وارد شده اند.

ترون در پایان این ماه یک  ارتقاء را به صورت  یک هاردفورک آغاز خواهد کرد. به نظر می رسد این هاردفورک قابلیت های دسترسی سازمانی، توانایی  وجود چند امضا و گزینه های مدیریت حساب را ارائه کند.

در بازار های معمول امروز بهترین نقطه شروع سال  برای Dow Jones Industrial Average (DJIA) و S & P 500 از سال 1987 بود. این دو به ترتیب 0.23 درصد و 0.12 درصد رشد داشتند. طی 36  معامله، Dow  حدودا 11.6 درصد افزایش  و S & P 500 حدود 11.4 درصد افزایش یافتند.

طبق گزارش CNBC، پالادیوم امروز رکورد جدیدی 1،531 دلار در هر اونس به دست آورد.کاهش عرضه این فلز  پس از تهدید به حمله در معادن آفریقای جنوبی به وجود آمد. از ماه آگوست، به دلیل کمبود عرضه پایدار، این فلز  بیش از 80 درصد افزایش یافته است.

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out