وبلاگ اچ دی پی

قیمت بیتکوین در محدود 3850 دلار نوسان میکند در حالی که اکثر کریپتوهای بزرگ کاهش یافتند

شنبه، 2 مارس، 20 کریپتو اول کاهش جزیی تا متوسطی را تجربه کردند. با توجه به داده های Coin360، بیتکوین (BTC) بار دیگر اندکی بیش از 3850 دلار شده است.

بازار از نگاه Coin360

با توجه به داده های CoinMarketCap، بیتکوین با کمتر از نیم درصد کاهش در حدود 3،858 دلار معامله می شود.در نمودار هفتگی خود، قیمت فعلی 6 درصد پایین تر از قیمت شروع هفته یعنی 4،142 دلار است.

نمودار 7 روزه قیمت بیتکوین. منبع: CoinMarketCap

اتریوم (ETH) موقعیت خود را به عنوان بزرگترین آلت کوین حفظ کرده است.کل ارزش بازار ریپل (XRP) دومین آلت کوین بزرگ حدود 13 میلیارد دلار است.ETH طی 24 ساعت گذشته 2.5 درصد کاهش یافت و در حدود 134 دلار معامله می شود. در نمودار هفتگی ، اتریوم بیش از 15 درصد کاهش داشته است.

نمودار قیمت 7 روزه اتریوم. منبع: CoinMarketCap

این هفته، ارتقاء Constantinople وشبکه St. Petersburg  بر روی شبکه اصلی در  بلوک 7،280،000 اتفاق افتاد.

ریپل طی 24 ساعت  دو درصد کاهش یافت و در حال حاضر  حدود 0.315 دلار معامله می شود. در نمودار هفتگی این سکه تقریبا پنج درصد افت کرده است.

نمودار قيمت 7 روزه ريپل. منبع: CoinMarketCap

در این هفته، مرکز تحقیق اکسچنج Binance تحلیل خود را از کوین ثابت بین بانکی JPMorgan Chase ارائه و عنوان کرد  که  این سکه دیجیتال “حداقل رقابت مستقیم” با XRP دارد.

بین 20 کریپتو برتر، ای او اس (EOS) و ترون (TRX) بیشترین میزان کاهش حدود 4 درصد داشتند.کل ارزش بازار کریپتوکارنسی در حال حاضر معادل 130.1 میلیارد دلار می باشد که حدود 7.5 درصد کمتر هفته قبل به میزان 140.6 میلیارد دلار است.

اخيرا گزارش شده است که بانک فدرال ایالات متحده در نظر دارد که سقوط بازار بیتکوین در سال جاری را به عنوان یکی از “ریسک های قابل توجه”  برای تست های استرس مورد بررسی قرار دهد.

این هفته، سازمان دولتی Financial Action Task Force، دستورالعمل های مقدماتی برای کریپتوکارنسی ها را منتشر کرد.دیروز، شرکت توسعه دهنده بلاکچین Blockstream، یک نسخه جدید از نرم افزار مقیاس پذیری بیتکوین، اجرای شبکۀ Lightning Network و C-Lightning را منتشر کرد.

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out