وبلاگ اچ دی پی

آیا بیت کوین آینده خوبی دارد؟

آیا بیت کوین آینده خوبی دارد؟

 

یکی از مسایل مهم درموفق شدن – توانایی پیش بینی به موقع نسبت به دیگران است. به همین دلیل  سرمایه گذاران کریپتوکارنسی، امروز میلیاردر هستند.  تقریبا زمان زیادی در بیتکوین و دیگر کریپتوکارنسی ها باید صرف شود تا سود کلانی عاید شود ، البته برای افراد صبور.هر سرمایه گذارعلاقه مند به دانستن نظرات، دانش، ریسکهای  متخصصان موفق کریپتو، در زمینه اقتصاد کریپتوکارنسی هستند. در اینجا مقاله پیش بینی ها و نظرات افرادی که در زمینه کریپتو کار می کنند و برخی دستاوردهای مثبت دست یافته اند اشاره می کنیم.بنابراین، نمایندگان برجسته صنعت کریپتوکارنسی و کسب و کار، آینده کریپتوکارنسی ها را چطور برآورد میکنند.

 

روني مواس: “بازار  کریپتوکارنسی در آغاز راه خود است”

رونی مواس – تحلیلگر مالی برجسته، بنیانگذار شرکت تحقیقاتی استندپوینت،بیان میکند که بازار کریپتوکارنسی در آغاز راه است. رونی امکان شکست کلی بازار را بعید نمیداند، اما معتقد است که بازار کریپتوکارنسی احتمالا در آینده نزدیک 5 یا حتی 10 برابر رشد خواهد کرد. نرخ بیتکوین ممکن است تا 5 برابر افزایش یابد، در صورتی که سهم بازار آن یکسان باشد.مواس بیان کرد که بازار کریپتوکارنسی با افزایش تعداد کاربران اینترنت به سرعت رشد خواهد کرد. تعداد کاربران اینترنت از سال 1995 تا 2000 ، 10 برابر  و در  10 سال بعدی 4.5 برابر افزایش یافته است. این تحلیلگر معتقد است که پتانسیل نرخ رشد کرپیتوکارنسی را می توان با تعداد کاربران اینترنت مقایسه کرد. بنابراین، در حال حاضر وضعیت شبیه  به سال 1996 است.

 

دن مورهد: “بیت کوین تخت مالکیت سرمایه گذاران بزرگ است”

دن مورهد – مدیر عامل Pantera Capital  (شرکت سرمایه گذاری حرفه ای)، از همه در خواست کرد که در طی اصلاح بازار کریپتوکارنسی، آرامش  خود را حفظ کنند. دن همچنین پیش بینی کرده است که در پایان ماه فوریه،  رشد بازار بیتکوین شروع می شود. اگرچه پیش بینی قبل او درست بود:

“ما به خوبی می دانیم که این بازار بسیار ریسک پذیر است. سقوط  به اندازه 64٪، متوسط کاهش قیمت در بازار بیتکوین در هفت سیکل اخیر است. بنابراین، به نظر می رسد که لازم است چند هفته منتظر بمانیم تا وضعیت به عادی و روال شود. ”

 

مورهد همچنین در مورد چشم انداز جهانی کریپتوکارنسی صحبت کرد:

“اشتیاق مؤسسات مالی که تمایل ورود به  این بازار را دارند عالی است. این مجموعه  ارزشی در حدود  نیم تریلیون دلار دارد  که به هیچ کس تعلق ندارد. سرمایه گذاران بزرگ همچنان سرعت بیتکوین را نادیده می گیرند.

 

کامرون وینکلووس “روزی بیت کوین 40 برابر ارزش فعلی حال حاضر خود می شود”

برادران وینکلووس -میلیاردرهای بیت کوین  و صاحبان یکی از مبادلات کریپتو هستند.  کامرون اخیرا اعلام کرد که انتظار دارد ،بیتکوین  30-40 برابرافزایش یابد (به 300 تا 400 هزار دلار) برسد. وی معتقد است که چشم اندازهای بازار بیتکوین را می توان با بازار طلا مقایسه کرد زیرا نقش بیتکوین به زودی می تواند همانند نقش طلا  شود.

 

طبق آمار، 172 هزار تن طلا وجود دارد که  1336 دلار به ازای هر اونس معامله می شود.بنابراین، کل سرمایه بازار طلا 7.338 تریلیون دلار آمریکا تخمین زده می شود.کل سرمایه گذاری  بیتکوین 364 میلیارد دلار آمریکا برآورد شده است . بنابراین، کل سرمایه فعلی بیت کوین تقریبا 30 برابر کمتر از بازار طلا است.

 

وینکلووس پیش بینی دقیقی از زمان صعود نرخ بیت کوین نکرد. با این حال، او ذکر کرد  که بیت کوین هنوز به عنوان یک بخش سرمایه گذاری تلقی نمیشود.

کامرون بیان کرد:”ما باور داریم که بیتکوین از طلا پیشی میگیرد. ما فکر می کنیم طلا چون به پول بسیار شبیه و نزدیک تر میباشد بهتر است. اما چه چیزی طلا را طلا میکند؟ کمیابی. غرضه بیتکوین  ثابت است، بنابراین بهتر از کمیاب بودن می باشد و قابل حمل تر، قابل تعویض، و بادوام تر است. “.

 

سخت است که بگویم  پیش بینی کامرون در مورد نقش بیت کوین در اقتصاد جهانی همانند طلا می شود یا خیر. با این حال، استدلال کامرون  منطقی است.

 

تیم دراپر: “بیت کوین جهان را خواهد گرفت”

تیم دراپر، یک سرمایه گذار برجسته است که بیان میکند که کریپتوکارنسی ها به زودی یا بعدا پیشرو در گردش پولی جهانی خواهند شد.

 

دراپر در مراحل اولیه بیت کوین پتانسیل عالی آن را کشف و بر روی آن سرمایه گذاری کرد. او موفق به خرید 32000 بیت کوین در حراج  سال 2014 ،در جایی که ارزهای دیجیتال مصادره شده پس از تسویه برای فروش عرضه می شود، شد. در آن زمان، تیم 20 میلیون دلار برای معامله پرداخت کرد. باما امروز بیکوتین های اوتقریبا 400 میلیون دلار ارزش دارند. به غیر از بیتکوین، دراپر حدود 40 نوع آلت کوین را خریداری کرده و با موفقیت در ICO سرمایه گذاری کرده است.

 

تیم مطمئن است که بیتکوین و کریپتوکارنسی ها سرانجام  جایگزین اسکناس خواهد شد:

“من معتقدم که بیت کوین و کریپتو در اکثر تجارت های جهانی نفوذ خواهند کرد”. او همچنین بیان کرد که مردم  پس از پی بردن به اینکه کریپتوکارنسی ها غیر متمرکز، امن و بدون محدودیت هستند، دیگر تمایل به استفاده از پول نقد ندارند، همچنین پول اسکناس وابسته به  سیاستمداران و دولتمردان است است. ”

 

تام لی: “بیت کوین یک رکورد جدید در تابستان 2018  ثبت می کند”

توماس لی یکی از متخصصان برجسته و تحلیلگر سابق JPMorgan Chase است. او تجزیه و تحلیل پویای نرخ بیتکوین را انجام داد و نتیجه گیری کرد که قیمت بیتکوین “قبل از اصلاح” (حدود 20 هزار دلار) تا ماه می تثبیت خواهد شد. تام بیان کرد که نرخ بیت کوین میتواند رکورد قیمتی را در اواسط تابستان ثبت کند. او همچنین می گوید که قیمت بیتکوین تا پایان سال حداقل 25،000 دلار خواهد بود.ظاهرا، توماس لی پیش بینی های خود را برای سال جاری محتاطانه انجام داده است. او  نرخ بیتکوین را 125،000 دلار تا سال 2023 پیش بینی می کند. این برآوردها و پیش بینی ها بی اساس است. تام آماده شده که با اصولی که قبلا مورد بحث قرار گرفته است  نتایج خود را با کمک تجزیه و تحلیل فنی تأیید کند .تام تکنیک های تجزیه و تحلیل فنی نرخ بیتکوین را در تمام طول عمر بیت کوین انجام داده است (از جمله اصلاحات رایج بازار).

1 دیدگاه

  • بنظرم اكاهي جامعه در هر زمينه اي باعث پيشرفت ورونق ميشود كريپتي كارانسي ها هم از اين قاعده مثتثني نيستن

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out