وبلاگ اچ دی پی

Octagon Strategy: ما را “صعودی میبینیم” و نسبت به کمی خوش بین هستیم

رییس Octagon Strategy به CNBC گفته است که این شرکت با وجود کاهش قیمت و «موانع» احتمالی بیتکوین در آینده، این ارز را صعودی میبیند  .Octagon Strategy یک شرکت خصوصی دارایی های دیجیتال است. رایان رباگلیا، رییس معاملات این شرکت با CNBC در روز 1 جولای صحبت و کاهش قیمت بازار بیتکوین را رد کرد.لازم به ذکر است که در هفته گذشته قیمت بیتکوین به کمتر از 6000 دلار برای سومین بار در سال 2018رسید.او گفت: “من فکر می کنم  که باید به خاطر داشته باشیم که از کجا به این بازار و قیمت رسیده ایم.

کاهش قیمت آهسته بیتکوین موجب ایجاد دور جدیدی از نگرانی های در مورد آینده این ارز، که عمدتا از رسانه های اصلی و منابع مالی به وجود آمده شده است.با این حال، Rabaglia این ط.ر عنوان کرد که: توجه رگولاتوری  چشم انداز قوی تری در سراسر جهان از کریپتوکارنسی برای خدمت رسانی میدهد که به نوبه خود سبب افزایش ارزش آن میشود.”من همانند یک شمشیر دو طرفه به این مسئله نگاه می کنم. عدم اطمینان بازار که در پی رگولاتوری ایجاد شده است، به بازار فشار وارد و آن را به سمت پایین حرکت می دهد؛ چرا که مردم دقیقا نمی دانند که کی تمام میشود. ”

” هنگامی که ما رگولاتوری را ایجاد می کنیم، بازیکنان حرفه ای و قدیمی  وارد بازار می شوند …و  می خواهند این حمایت را از رگولاتور دریافت کنند. شرکت Octagon با مدیریت دیو چپمن در سال گذشته نشان داد که این شرکت درخواست اطلاعاتی درمورد بیت کوین و نه از Blockchain از موسسات مالی هنگ کنگ دریافت کرده است  .

 

1 دیدگاه

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out