وبلاگ اچ دی پی

مدیر عامل Digital Currency Group می گوید: بیت کوین به کف قیمت خود در امسال رسید

 

بری سیلبرت، بنیانگذار و مدیر اجرایی Digital Currency Group، روز 18 جولای به CNBC گفت که او بیتکوین (BTC)  را یک سرمایه گذاری صعودی می بیند.

در طی سخنرانی های روز چهارشنبه کنفرانس آلفا در نیویورک ، سیلبرت عنوان کرد: “ما احتمالا کف قیمت بیتکوین را در سال جاری تجربه کردیم و همچنین من در هفته های اخیر چند بیتکوین خریداری کرده ام.” همچنین وی افزود:« به عنوان یک کلاس دارایی، من 100 درصد اطمینان دارم که فقط یک فرم غیرمتمرکز و پول دیجیتال برای ماندن وجود دارد ».

جرمی آلیر از استارتاپ کریپتوکارنسی Circle، که توسط Goldman Sachs و Baidu پشتیبانی می شود، نیز در این کنفرانس سخنرانی کرد. آلیر گفت که بلاکچین اساس نوآوری های تکنولوژی جدید را شکل می دهد:

“بلاکچین لایه زیربنای جدید اینترنت است و قرار است جایگزین سیستم های حال حاضر شود. این آینده اینترنت است … و فقط  طلای دیجیتالی نیست.”

کن گریفین، مدیرعامل و بنیانگذار Citadel hedge fund ،در همان کنفرانس سخنرانی کرد و عنوان کرد که او هنوز در مورد بیتکوین مردد است، و در ادامه عنوان کرد که نسل جدید باید “کارهای جدیدتری به غیر ازسرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال انجام دهند”.

مارک لاسری، یکی از بنیانگذاران Avenue Capital Group ، موضع مثبت سیلبرت تایید کرد و گفت که BTC به زودی 40،000 دلار خواهد بود. او گفت: “هرچه بیتکوین بیشتر در زبان ها و رسانه ها باشد، به بازار های بیشتری  اجازه می دهند که در آن آزادانه  فعالیت کنند.

1 دیدگاه

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out