وبلاگ اچ دی پی

بار دیگر بازار کریپتو افت کرد اما همچنان بیتکوین صعود خود را حفظ کرده است

شنبه، 11 آگوست: پس ازیک بازیابی اندک از روز قبل، کریپتوکارنسی ها بار دیگر افت کردند. تقریبا تمام کریپتوکارنسی ها  درصد قابل توجهی کاهش یافتند، اما برخلاف همه بیت کوین (BTC) در بین 20 ارز  اول بازار  کمتر از یک درصد رشد داشته است.

بیت کوین در حدود 0.1 درصد رشد داشته است. این کریپتوکارنسی در زمان نوشتن این مقاله حدود 6،438 دلار قیمت داشت.پس از افزایش تا 8،230 دلار در 25 ام جولای، BTC در این هفته 8.5 درصد کاهش داشته است. با این حال،این سکه در طول 30 روز گذشته بیش از 1 درصدرشد کرده است.

پس از از دست دادن پشتیبانی در سطح 400 دلار، اتریوم (ETH) تا  306 دلار کاهش یافت. در زمالن نوشتن این مقاله 327 دلار معامله میشود و طی 24 ساعت 8 درصد کاهش یافته است.به صورت غیر قابل باوری این سکه در در بین ده سکه برتر بیشترین کاهش را تجربه کرد. اتریوم 25 درصد از ارزش خود را در طول 30 روز گذشته و بیش از 50 درصد ارزش خود را طی سه ماه گذشته از دست داده است.

به گفته Coinmarketcap، از بین 20  آلت کوین اول از نظر حجم بازار، EOS و IOTA (MIOTA) بیشترین کاهش را طی 7 روز گذشته داشته اند. در زمان نوشتن این مقاله، EOS در حالی که حدود 25 درصد از ارزش خود را طی هفته گذشته از دست داده است 5.23 دلار معامله می شود،همچنین IOTA در هفته 36 درصد کاهش داشته است و 0.54 دلار معامله می شود.کل سرمایه بازار به 206 میلیارد دلار کاهش یافت، اما توانستن مقداری از این کاهش را جبران کند و به 216 میلیارد دلار برسد. به گفته Coinmarketcap، با اینکه تعداد ارزهای دیجیتال به 1800 عدد رسیده است اما کل ارزش بازار همانند اواسط ماه نوامبر سال گذشته می باشد.

در نتیجه رشد مداوم که از ماه مه آغاز شد، سهم بیت کوین از مجموع کل سرمایه بازار در سال 2018 برای اولین بار به 50 درصد رسید. در مقایسه، سهم بازار بیتکوین  در تاریخ 1 ژانویه، حدود 37 درصد بود.

در اوایل این هفته، سرپرست تحقیقات Fundstrat، تام لی، تسلط بیتکوین را  یکی از مهمترین فاکتورهای  “واکنش بازار” در این صنعت نام برد.

 

روز چهارشنبه،  Dan Morehead مدیر عامل Pantera Capital،  عنوان کرد که بازارهای کریپتوکارنسی، منعکس کننده برخی از واکنش های  سرمایه گذاران است. بر اساس گفته های Morehead، بسیاری افراد بیش از حد مسئله موکول کردن تصمیم کمیسیون نظارت و معاملاتی (SEC) در مورد درخواست صندوق معاملاتی مبادلاتی ETF بیتکوین توسط شرکت های VanEck و SolidX را مهم جلوه دادند. علاوه بر این Morehead توصیه می کند که سرمایه گذاران به اعلامبه های ICC  در پلاتفرم کریپتوکارنسی خودتوجه کنند همچنین به این نکته اشاره کرد که رشد بیتکوین هنوز در حدود 82 درصد در سال است، و نشان می دهد که “این ها همه دیدگاه و چشم انداز است”.

 

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out