وبلاگ اچ دی پی

بهترین والت سخت‌افزاری کریپتوکارنسی کدام است ؟

تعداد والت های سخت افزاری با افزایش تعداد کریپتوکارنسی ها در سال های اخیر افزایش یافته است. امروزه مصرف کنندگان انتخاب بسیاری از دستگاه های سخت افزاری که بیتکوین و آلت کوین ]ا را ذخیره می کنند دارند. اما با این حال رهبران این بازارLedger و Trezor هستند. برای هر کسی که به دنبال بهترین دستگاه برای رفع نیازهای خود است، مدل های زیر ارزش بررسی را دارند.

 

بهترین والت قابل حمل: Coolwallet S

در حالی که تمام دستگاه های معرفی شده در اینجا به اندازه کافی کوچک و قابل حمل هستند، اما  تنها Coolwallet S به اندازه ی کوچک است که میتواند در کنار کارت های اعتباری کیف پول شما جای گیرد. زیبایی  مهندسی این والت در طراحی ویفر نازک و صفحه نمایش کاغذ الکترونیک آن است که شما را قادر می سازد تا حساب خود را چک کنید و BTC، BCH، ETH، LTC، XRP را در حین حرکت ارسال کنید. این دستگاه از طریق بلوتوث به برنامه تلفن همراه Coolbitx متصل می شود و همانند یک رایانه رومیزی تمام نیازهایتان را برآورده میکند. باریکی و کاربردهای آن با تلفن همراه Coolwallet S را یکی از بهترین والت های سخت افزاری  برای انتخاب و استفاده  روزمره کرده است.

بهترین والت برای چند ارز: Ledger Nano S

هیچ والت سخت افزاری دیگری نمی تواند همانند Ledger Nano S  قابلیت نگه داری چند ارز را داشته باشد. این تولید کننده فرانسوی به طور مداوم سکه های جدیدی را اضافه می کند. این آپدیت ها که در اولین  روز سه شنبه هر ماه عرضه میشوند موارد جدیدی را اضافه میکنند. نسخه ابتدایی  #FirstTuesdayCrypto از PoA، Icon، Vechain، Wanchain، Ontology، Kowala، Particl و RSK پشتیبانی کرده است. علاوه بر این ها Ledger’s Nano S از توکن های ERC20 پشتیبانی میکند. اگر شما مجموعه ی متنوعی از سکه ها را حمل می کنید و میخواهید که آنها را بر روی یک دستگاه ذخیره کنید، Nano S بهترین گزینه است. با وجود برخی مشکلات با نرم افزار مرورگر کروم خود و نرم افزار دسکتاپ Ledger Live، Nano S  یک دستگاه بسیار مناسب است.

تعدادی از ارزهایی که Nano S از آنها پشتیبانی میکند

 

ساده ترین والت: Keepkey

والت سخت افزاری Keepkey بسیار ساده و کار با آن راحت است و به اندازه کافی قوی می باشد تا بتوانید بسیاری از کارهای خود را با آن رسیدگی کنید. طراحی زاویه دار آن باعث می شود که موقع برداشتن و نگه داشتن  کمتر از Coolwallet لذت ببرید و کارایی ساده آن باعث میشود که کمتر از Ledger Nano S در کارها انعطاف داشته باشد. اما این سادگی بک مزیت محسوب میشود، چرا که Nano S مشکلات اتصال به دستگاه دسکتاپ و کیف پول دارد اما  با استفاده از Keepkey تمام این کارها یک بار(اولین بار) انجام میدهید و سپس میتوانید  BTC، BCH، ETH، LTC، DOGE، DASH و توکن های ERC20 خود را ذخیره کنید. این والت همچنین با شرکت شریک خود  Shapeshift، ادغام شده است.

Keepkey

 

بهترین والت با امنیت بالا: Trezor Model T

 

همه والت های سخت افزاری ذکر شده در اینجا بسیار امن هستند، و اگر به درستی استفاده شوند میتوانند از حملات معمول جلوگیری کنند. بدین ترتیب، به سختی می توان گفت که یک دستگاه خاص از دیگری امن تر است. با این وجود، با اطمینان میتوان گفت که مدل جدید T Trezor دارای ویژگی های امنیتی قابل توجهی است از جمله بوت لودر محافظت شده که فریمور وعبارت کلیدی BIP39 را تایید و پشتیبانی می کند. برای افراد خیلی محتاط، Trezor Model T  بسیار امن می باشد.

هر دستگاه سخت افزاری که انتخاب می کنید، به یاد داشته باشید تا زمانی که شما از آن درست استفاده کنید امن می باشد. مثلا نگه داشتن ریکاوری والت خود در مکان بسیار امن با یک کپی اضافی ذخیره شده در جای دیگر. اما Ledger، Trezor، Keepkey و Coolwallet تنها گزینه ها نیستند، مدل های سرآمد آنها منبع اقتباس و استانداردهای دیگر تولید کنندگان می باشد.

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out