وبلاگ اچ دی پی

5 دلیل برای اینکه ریپل XRP بهتر ازسایر آلت کوین ها و حتی بیتکوین (BTC) است

اخیرا ریپل همکاری با سه اکسچنج Bittrex، Bitso و Coins.ph را اعلام کرده است. اینکار سبب شد که تا حدی XRP از پایین ترین سطح خود در سال جاری بهبود یابد. در اوت 14 XRP به قیمت 0.26 دلار رسید که حتی جان بولینگر، مخترع گروههای بولینگر،کم و بیش مطمئن شده بود که دارندگان ریپل به زودی تمامی دارایی های خود را خواهند فروخت.

 

بازیابی ریپل

XRP  پس از افت قیمت خود مقاومت کرد. در 18  آگوست ، ارزش آن به $ 0.37 رسید که 42.3٪ افزایش نسبت به کمترین مقدار آن در 14 اوت بود.

 

 

پس چرا ریپل XRP بهتر ازسایر آلت کوین ها و حتی بیتکوین (BTC) است؟

اول،  تمام توجه ها برCBOE ETF بیت کوین (BTC)  و  شرکت Bakkt از طرف Intercontinental Exchange است.بیتکوین در حال حاضر زبانزد است و حتی تسلط خود را در بازار به بیش از 50٪ افزایش داده است. همه به دنبال حرکت های بزرگ از طرف BTC هستند. هنگامی که این حرکت انجام شود، آلت کوین ها نیز همانند BTC  افزایش چشمگیری به دست می آورند.بنابراین، XRP نیز مطمئنا نسبت به عملکرد BTC روند صعودی خواهد داشت. مخصوصا اگر بتوان XRP را با 0.35 دلار خرید  و در 0.90 دلار فروخت.آنگاه  سود 164 درصد خواهد بود. BTC نمیتواند چنین سودی را به دست اورد.

دوم، شرکت Ripple قبلا بانک های جهانی را متقاعد کرده است که نرم افزارهای xRapid، xVia، xCurrent و RippleNet بسیار سریع تر و کارآمد تر از SWIFT معمول هستند. Brad Garlinghouse در ماه ژوئ بیان کرد که چندین بانک تا سال 2019 از محصولات آنها استفاده خواهند کرد. به این معنی که xRapid – که از XRP استفاده می کند – یکی از این شیوه هاست است که در نتیجه تقاضا برای XRP افزایش خواهد یافت. همانطور که انتظار می رفت Bittrex، Bitso و Coins.ph توانستند نقدینگی XRP را به سرعت افزایش دهند.

سوم، جامعه XRP مانند هیچ جامعه ی دیگری نیست. آنها از سکه و شرکت Ripple در هر حالتی حمایت می کنند. حتی انجمن XRP  از Binance در توییتر درخواست کرده است تا XRP را به عنوان یک ارز اصلی در اکسچنج اضافه کند(جامعه خیلی فعالی هستند). همچنین این جامعه ریپل را خریداری و نگه داری میکنند.بنابراین XRP با کاهش گردش می تواند  افزایش یابد.

چهارم، شایعه شده است که Ripple می خواهد هر سه محصول xVia، xRapid و xCurrent را به در یک راه حل مناسب برای بانک ها و ارائه دهندگان خدمات انتقالی تراکنشی ادغام کند. این مسئله از آن جهت اهمیت دارد که بار دیگر، XRP ابزاری برای تسهیل تراکنش ها در هر سه محصول ریپل خواهد بود و بنابراین  تقاضا برای این ارزدیجیتال افزایش می یابد.

پنجم، دیوید شوارتز CTO فعلی در ریپل،  مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به کریپتو قرار گرفته است به سوری که او را مناسب ترین فرد برای لقب Satoshi Nakamoto نامیدند.

در نهایت ارز دیجیتال XRP هنوز راه زیادی تا پایان سال 2018 دارد. کاهش اخیر بازار توسط تاخیر در پاسخگویی به ETF ، موجب شده تا کل بازار کریپتوکارنسی در پایین ترین سطح خود قرار گیرد. برخی معتقدند که به کف  رسیده ایم؛ سایرین  پیشنهاد میکنند که کریپتوکارنسی نیازی به ETF ندارد. در هر صورت، تنها راه برای XRP و بازارهای کریپتوکارنسی حرکت به جلو است.

(توجه:مطالب ارائه شده به هیچ عنوان مشاوره یا توصیه خرید یا فروش نمی باشد و صرفا جهت آگاهی درج شده است. قبل از اقدام هر کاری حتما با کارشناسان مشورت نمایید).

 

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out