وبلاگ اچ دی پی

3 سناریوی احتمالی کوتاه مدت برای و های

 

پیش بینی آینده بازارهای کریپتو بیشتر از اینکه به تحلیل فنی بیتکوین وابسته باشد، به اخبار و واکنش های همگانی نسبت به آنها وابسته است. این موضوع را میتوان با کاهش اخیر بیتکوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر ارزهای دیجیتال نسبت به خبر جعلی منتشر شده که شرکت گلدمن ساکس در آینده نزدیک قصد آن را داشت که طرح های میز بازرگانی کریپتو خود را معلق کند، مشاهده کرد.این خبر اظهار داشت که این شرکت به دلیل ضعف رگولاتوری در مورد بیتکوین به طور موقت برنامه های خود را به حالت تعلیق درآورده است.بازارهای کریپتوکارنسی هنوز از این FUD که بیشترین تاثیر را بر روی  اتریوم (ETH) داشت ،بهبود نیافتند. پادشاه قراردادهای هوشمند کاهش شدیدی  هنگامی که از سطح 280 دلار سقوط کرد  پیش از انتشار خبر جعلی مشاهده کرد. پس از آن  پایین ترین میزان خود را در 188 دلار به دست آورد. ETH در حال حاضر  192 دلار معامله میشود و در 24 ساعت گذشته 12 درصد کاهش داشته است.

اکنون سناریوهای مختلف را بررسی می کنیم.

 

BTC بار دیگر به $ 5800 میرسد

اولین سناریو احتمالی در آینده نزدیک برای BTC، رسیدن و محک سطح $ 5،800 همانند 29 ژوئن است. سطح پشتیبانی فعلی در 6،150 دلار برای این ارز دیجیتال جهت نگاه داشتن  ارزش آن بیش از 6000 دلار حیاتی است. اگر این سطح شکسته شود، مانند امروز که معاملات بسیار آهسته و کم بود (یکشنبه)، کاهش بیشتر قریب الوقوع است.لازم به یادآوری  است که BTC در تاریخ 29 ژوئن به 5800 دلار رسید. پس از آن، این ارز هزار دلار در یک هفته به دست آورد. بنابراین، اگر بیتکوین مجددا این سطوح را محک بزند، مختصرا در آن خواهد ماند.

 

بیتکوین به 6500 دلار بازمی گردد

بدون آنالیز فنی، ما می توانیم بگویم که BTC در طول آخر هفته بیش از حد فروخته شده است.به لحاظ تاریخی در تعطیلات آخر هفته، حجم معاملات کم است. بنابراین، در عرض چند ساعت از هفته دیگر، این ارز اندکی صعود خواهد کرد.اما بازارهای کریپتوکارنسی غیر قابل پیش بینی اند. ما عمدا آنالیز تکنیکال را نادیده گرفتیم، زیرا می دانیم که هر خبر واقعی یا جعلی می تواند تاثیر منفی یا مثبت بر بازارهای کریپتوکارنسی بگذارد.

 

پس از به تعویق انداختن یا رد CBOE ETF توسط SEC بیتکوین به 5000 دلار افت میکند

بسیاری از علاقه مندان به کریپتوکارنسی 30 سپتامبر را روز مهمی برای نظر SEC در مورد ETF  بیتکوین  CBOE نامیده اند. احتمال تصویب ETF با توجه به سابقه قبلی SEC به نظر می رسد بسیار کم است.بنابراین تا روز 30 سپتامبر (فقط 20 روز باقی مانده) و با توجه به اینکه BTC در چند روز گذشته اندکی ناپایدار بوده است، هر خبری از رد یا تعویق می تواند این ارزی دیجیتال را به سطوح پایین تر از 5000 دلار ببرد. آنچه که جامعه معاملاتی کریپتوکارنسی باید انجام دهد، این است که برای بدترین سناریو آماده شود.

 

در نتیجه، بیتکوین در سطح 6،200 دلار پس از سقوط از سطح  7،400 دلاری به علت خبر جعلی ثابت شده است. کاهش ناگهانی در بازار عمدتا بر ETH تأثیر می گذارد که در نتیجه به پایین ترین حد خود یعنی 188 دلار رسیده است. همانطور که در هفته جدید به سر میبریم، در چند ساعت آینده مشخص میشود که بیتکوین و بازارهای کریپتوکارنسی چه مسیری را تا قبل از 30 سپتامبر زمانی که SEC نظر خود را در مورد ETF بیتکوین CBOE  اعلام کند پیش خواهد گرفت.

 

پی نوشت: این مطلب هیچ گونه توصیه خرید با فروش ارائه نمیکند و صرفا در جهت ارائه اطلاعات می باشد.برای هرگونه خرید یا فروش بهتر است از قبل با متخصصین  مشورت نمایید.

منبع: https://ethereumworldnews.com/3-possible-short-term-scenarios-for-bitcoin-btc-and-the-crypto-markets/

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out