وبلاگ اچ دی پی

با چشم انداز کلی به بازار ETH و XRP شاهد افزایش عمده ای بودند

روز چهارشنبه، 18 سپتامبر:در جالی که اکثر بازارهای کریپتوکارنسی متزلزل بودند، ریپل (XRP) امروز شاهد یک افزایش قیمت عمده شد، و همچنین اتریوم (ETH) توانست اندکی از افت خود را جبران کند.

بازار از نگاه Coin360

 

پس از نوسان حول 6500 دلار در اواخر هفته گذشته بیتکوین (BTC) شاهد اندکی افت بود  که در روز گذشته به آن را به  6،300 دلار رساند .این سکه در حال حاضر در حدود 6،356 دلار در زمان نوشتن این مقاله معامله می شود  و تغییر ناچیزی در 24 ساعته گذشته را تجربه کرده است. در این هفته، بیتکوین و0.65 درصد افزایش یافته است، در حالیکه در رشد ماهیانه آن  3.5- درصد می باشد.

نمودار قیمت هفتگی بیتکوین. منبع: شاخص قیمت بیت کوین Cointelegraph

 

اتریوم (ETH) نوساناتی طی 24 ساعت گذشته تجربه کرد. قیمت آن با وجود رشد نسبی به  194 دلار کاهش یافت ، اما امروز  طی دو ساعت به سرعت به 212 دلار افزایش پیدا کرد. در زمان نوشتن این مقاله اتریوم اندکی کاهش پیدا کرد اما همچنان سطح 213 دلار را حفظ کرده است.در این  هفته، اتریوم بیش از 7 درصد افزایش داشته اما افت ماهانه همچنان33.4 درصد می باشد.

نمودار قیمت 24 ساعته اتریوم.  منبع: شاخص قیمت اتریوم Cointelegraph

 

بیشترین رشد در بین تمام سکه های بزرگ بازار مربوط به  ریپل (XRP) بود. این سکه با 18 درصد افزایش در زمان  نوشتن این مقاله 0.32 دلار به فروش می رسید.ریپل در این روز توانست رشد هفتگی خود را به 21.75 درصد برساند. با این حال، رشد ماهیانه XRP حدود 10.7- درصد است.دیروز Sagar Sarbhai، رئیس نظارت ریپل برای آسیا- اقیانوسیه و خاورمیانه، اشاره کرد که ریپل  در حال راه اندازی یک نرم افزار تجاری برای حل مسئله نقدینگی xRapid برای بانک ها “در ماه یا ماه های آتی است.”

نمودار قيمت 24 ساعته ريپل. منبع: شاخص قیمت ریپل Cointelegraph

 

عملکردهای قوی دیگر در میان ده سکه اول CoinMarketCap عبارتند از: استلار (XLM)، با 4.6 درصد افزایش به قیمت 0.21 دلار، بیتکوین کش (BCH) – با 1.7 درصد افزایش به قیمت $ 440.60  و کاردانو (ADA) با 1.46 درصد افزایش به $ 0.068 رسید.اکثر بیست سکه اول  دیگر قرمز هستند، و تزوس (XTZ) بیشترین کاهش را در حدود 10.14 درصد داشت  و بدین ترتیب به 1.47 دلار رسید. آیوتا (MIOTA) با 3.6- درصد به 0.53 دلار کاهش یافت. افت در بین دیگر بیست سکه اول  در محدوده 2 درصد قرار داشت.کل سرمایه بازار از حدود 192 میلیارد دلار به بیش از 200 میلیارد دلار در زمان نوشتن این مقاله افزایش یافت

نمودار 24 ساعته  سرمایه گذاری کل بازار تمام کریپتوکارنسی ها از CoinMarketCap

 

همانطور که بازار همچنان شاهد نوسان  است، بانک مرکزی چین، People’s Bank of China (PBoC)، امروز  اخطار جدیدی نسبت به  سرمایه گذاران و سرمایه گذاری  ICOهای غیرقانونی به صورت عمومی اعلام کرد.سرپرست حسابرسی کمیسیون نظارت معاملاتی  ایالات متحده (SEC) در این هفته به صورت قابل توجهی اعلام کرد که ظهور دارایی های دیجیتالی و تکنولوژی بلاکچین “اساس مسئولیت های” شرکت ها را در ارائه گزارش های مالی خود تغییر نمی دهد.

 

نظر دهید

Histats.com © 2005-2018 - GDPR: tracker policy -Integrate your policy - this website policy - Check/do opt-out